Site dizin en iyi siteler 2010

Sizlere bir tanıtım daha yapalım dedik ve site dizin olarak yeni en iyi siteler blogunu haberdar edelim istedik. Bu blogda birçok sitenin en iyi tanıtımlarını bulabilirsiniz. 2010 sensesinde açılarak hizmet veren yeni hizmete giren en iyi siteler blogu güzel ve iyi siteleri bir araya getirmyi hedefliyor.

Blogda bir çok alt kategor buluuyor. Bunların başında tabiki youtube izlesene videolar geliyor. Sitede video izle sitlerinin bir çoğunun tanıtımı canlı olarak yapılıyor. günümüzün popüler kültürü haline gelen ve bir çok alanda rakişplerini geride bırakan en iyi youtube izlesene video sitlerinin tanıtım da burada yapılıyor.

Bir diğer alan ise tabiki dizi izle kategorisidir. Bilindiği gibi yayın döneminin yaz aylarında ara vermesinin ardından dizi izle siteleri bu sıralar biraz gerilemiş durumdalar. 2010 yılında değişikliklerin ardı arkası kesilmiyor. Genel manada 2010-2011 sezonu daha da bir güzel olacağa benziyor. Bu sebeple diziler ile ilgili sitler daha bir kıymetlenecekler sanki. Sinem ve tv izleyicileri çok büyük bir kitleyi oluşturuyorlar.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !